top of page

Co vám mužeme nabídnout?

Nabízíme velké množství povrchových úprav, každá zakázka je individuální a řeší se podle přání zákazníka.

Práškové lakování

Nabízíme práškové lakování , které se stává velmi populární a moderní úpravou kovů. Prášková barva má při kvalitním otryskání nebo odmaštění dlouhou výdrž. V porovnání s mokrým lakováním by měla být výdrž o mnoho vyšší. Jsme schopni nalakovat velké množství struktur ( matné, lesklé, metalické, antika atd..). Nabízíme všechny odstíny RAL. Maximální délka dílu 6m.

Tryskání kovů

Tryskáním zdrsníme železo a docílíme toho, aby se barva lépe přichytila a déle vydržela. Tryskáme také staré veterány, kola, brány atd.., 

Vlastníme dva tryskací boxy, kde jsme schopni otryskat drobné věci, ale i nadrozměrné díly do 8m a 5.tun.

Fosfátování

Nabízíme také fosfátování ( odmašťování). Je to metoda úpravy povrchu oceli, kdy se na povrchu výrobku tvoří nerozpustná vrstva fosfátu. Na konci procesu je výrobek perfektně odmaštěn a ochráněn vůči korozi. Maximální délka 3m a 250kg.

Mokré lakování

V mokrém lakování máme více jak 20. let zkušeností, jsme schopni nalakovat všechny možné odstíny barev, mat x lesk, lakujeme, kytujeme, brousíme. 

Poplastování

Nově nabízíme také poplastování kovů, kde jsme schopni lakovat brány ploty atd., s garancí výdrže desítky let. 

V dnešní době umíme nalakovat i barvu, která je vhodná do veřejných prostor, autobusu atd., jelikož je schopná zabít 99,9% bakterií, virů a plísní. Zabraňuje jejich množení a šíření díky obsahu stříbra.

bottom of page